Hakkımızda

Hafriyatın genel tanımı olarak belirli bir toprak alanın düzenlenebilmesi ve bir şekle sokulabilmesi için birtakım araçlar ile kazılması ve ardından alanda oluşan toprak, taş ve benzeri birikintilerin taşınması verilebilir. Hafriyat işlemi öncelikli olarak geniş toprak alanlara bina daha doğrusu bir yapı inşa edileceği zaman gerekli olan alanın sağlanabilmesi için gerçekleştirilir. Bir toprak alanda bina, avm, ofis ya da herhangi bir yapı ortaya konulması durumunda kazı yapılması gerekir. Bu kazılar ihtiyaç duyulan zeminin sağlanması için gereklidir. Bu zeminin ortaya konulması için birçok taş ve toprak ortaya çıkacaktır. Firmamız sizlerin bütün hafriyat işlemlerini profesyonelce gerçekleştirmektedir ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan yeterli toprak zemine sahip olmanıza yardım eder. Alaçatı hafriyat firması olarak sizlere bütün toprak taşıma işlerinizde yardımcı olmaktayız.
Hafriyat işlemlerinin yapıldığı projeler ya belirli bir toprak üzerinde yapılır ya da derinlik esas alınarak yapılır. Bir yapı inşası için bu önemli noktalar arasındadır. Hafriyat işlerinde genel olarak belirli bazı şeyler yapılır. Bir yapı inşası olarak gerekli olan derinlik toprak üzerinde açılır. Kazı sonrası ortaya çıkan topraklar taşınarak bir yere dökülür. Bir sınır oluşturacak şekilde kanal açılır. Moloz ve çöp birikintileri de ortadan kaldırılır. Bu işlemler hafriyat firmamız tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Alaçatı hafriyat konusunda kendimizi ileri bir seviye taşıyarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Hafriyatlardan kolay olarak kurtulmak için firmamızın profesyonel elemanlarından ve makinelerinden yararlanabilirler.

Hafriyat işleri olarak kısaca kazı, dolgu ve taşıma işlemleri söylenebilir. Kazı işlemleri kaliteli malzemelerle yapılmaktadır ve en kısa sürede düzgünce şekillendirilmiş bir zemin ortaya konur. Bu zemin ortaya konulurken birçok moloz, çöp, toprak da hafriyat kamyonu verilen kamyonlar ile taşınarak diğer moloz birikintilerinin yanına gider. Alaçatı hafriyat firmalarından en iyilerinde biri olarak sizlere her türlü moloz ve toprak birikintilerinizin taşınmasında yardımcı oluyoruz. Kaliteli hafriyat kamyonlarımız en kısa sürede taşıma işlemini gerçekleştirerek inşa etmek istediğiniz yapının temelini atmanıza fırsat sunarız.

Bir yere herhangi bir yapı inşa edilmesi için ya da yol yapılması için projeye başlanacaksa proje yapılacak alanda kazı yapılarak zeminin eşit hale getirilmesi sağlanır. Bu işlem de makineler yardımıyla rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Firmamız gelişmiş makineleri ile hem kazı işleminde hem de hafriyatın taşınması işleminde sizlere yardımcı olur. Alaçatı hafriyat işlerinizin daha hızlı ve daha güvenilir bir yol ile halledilmesini isterseniz siz de firmamızın hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmamız birçok makine ve çalışana sahip olması sebebiyle sizlere her zaman yardım edebilmektedir. Hafriyat ile ilgili her konuda firmamız tarafından verilen hizmeti kullanarak işlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilir ve ilerlemenizi de aynı zamanda hızlandırabilirsiniz.

Alaçatı Çeşme’den tüm Türkiye’ye hafriyat bizim işimiz.

20-10-2006 yılında kurulan ARTAÇ Nak. İnş. İnş. Mlz. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. hafriyat – taahhüt ve inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Bir aile firması olarak başladığımız şirketimiz bina yıkımları, hafriyat işleri, enerji rüzgar santralleri, arazi temizliği, alt yapı işleri, bahçe toprağı, mıcır, baypast, taş çeşitleri temini yapmaktadır. Bu şekilde inşaat sektörünün olmazsa olmazı olan hafriyat işleri bizim için zevkli bir sunum haline gelmiştir.

Çok sayıda eskavatörler, bekoloderler, kepçeler, kamyonlar, uzar bomlu telehenderler, manutou, vinç, bobcat ..vs. filomuz ile müşterilerimize hızlı çözüm üretmek firmamızın önemli bir özelliğidir. Büyük ve küçük ebatlarda ve tonajlarda bulunan iş makinelerimiz müşterilerimizin memnuniyeti için çok önemlidir.

Biz müşterilerimizi iş veren olarak görüyor, her çalışmayı onların beğenisine sunuyoruz. Tavsiye ve önerilerini ise iş ahlakımızın bir parçası olarak emir kabul ediyoruz. Güçlü makine parkını doğru yerde, doğru ataçmanla buluşturarak; tecrübeyi, iş disiplinini, dürüstlüğü, programlı çalışmayı alanında tecrübeli kadromuzla taçlandırıyoruz.

Tüccar bir aileden geliyoruz dedik. “Bize kalan aziz borç, asırlık zamanlardan… Suçumuz tarihi temizlemek olsun sahte kahramanlardan…” diye başladığımız milli seferberlik hamlemiz bu Cennet Vatan, bu güzel ülkemiz için olsun. Bu vesile ile bir vatandaşımızla daha aş paylaşımı, iş paylaşımı yapmanın gayreti içinde, gelecek nesillerimiz için çok çalışmamız gerekiyor. Bizleri destekleyen, iş veren, dua eden bütün dostlarımıza çok teşekkür ediyor; kazasız, bol kazançlı çalışmalar diliyorum.

-Salim Arduçlu-